Köprüköy'de Geleneksel Sıla-İ Rahim Programı... - Köprüköy Belediyesi

Köprüköy'de Geleneksel Sıla-İ Rahim Programı...

Erzurum'un Köprüköy ilçesinde her yıl geleneksel olarak yapılan ve bu yıl 3.'sü düzenlenen Sıla-i Rahim etkinliği büyük ilgi gördü.

Köprüköy Belediye Başkanlığınca düzenlenen Sıla-i Rahim programına bu yılda ilgi oldukça yoğundu. Dostluk ve samimiyetin damga vurduğu Sıla-i Rahim programına Köprüköy Kaymakamı Ersin Boylu, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli, Ak Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Köprüköy Hastane Başhekimi Muhammet Dursun, Ak Parti il Başkan Yardımcısı İlker Özkara, Ak Parti İlçe Başkanı Rıdvan Karasu, Kamu Kurum Amirleri, ilçe ve il dışında ikamet eden çok sayıda vatandaş katıldı. Programa katılan davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli yaptığı konuşmada, "Programımıza teşrif eden herkese teşekkür ediyorum. Belediye olarak sıla-i rahim programımızı artık geleneksel hale getirdik. Bu yıl 3.'sünü düzenliyoruz ve bundan sonra ki her yıl ağustos ayının ilk haftası Cuma ve cumartesi günleri kutlayacağız. Belediye olarak maksadımız birlik ve beraberliğimizi korumak akrabalık ilişkilerini canlı tutmak" diye konuştu.

Program sonunda canlı müzik eşliğinde vatandaşlar gönüllerince eğlendi. -Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<<Mayıs/2021>>

5 Günlük Hava Tahmini

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
OY KULLANDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Tasarım: BURSAWORK